Sandalye Kiralama Fiyatları

Kiralık Sandalye Fiyatları

İstanbul semtleri ilçeleri ve bir çok yakın bölgede sandalye kiralama hizmetleri vermekteyiz. Sandalye çeşitleri ve renklerini sizlerin taleplerine göre hazırlıyoruz. Sandalye çeşitlerine göre bunları uygun bir şekilde süslüyoruz. Özellikle düğün nişan gibi organizasyonlarda konforlu ve temiz sandalyeler hazırlamaktayız.

Fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Fiyatları etkileyen faktörler başlıca sandalye çeşitleri kılıf ayarlanması ve bulunduğunuz mevkidir. Bizi arayarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çalışmalarımız dakik ve kurumsaldır. Hiç bir süpriz ile karşı karşıya kalmazsınız.

sandalye-kiralama-fiyatlari

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ozan Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ozan
Ziyaretçi
ozan

merhaba sünnet düğünümüz için sandalye kiralama yapmak istiyoruz sizin firmanızın sandalye kiralama fiyatları neler acaba ? resimdeki modeller dışında da seçenekler var mı ? ne kadar sürede gönderim sağlarsınız adresimize ? istanbul un her yerine gönderim yapacak mısınız ? pendik teki düğün salonuna sandalyeleri taşır mısınız acaba ? bize 80 tane plastik uygun sandalyelerden lazım. gönderebilir misiniz ? sandalyelerin üstünü sünnet düğününe uygun süslemelerle düzenleyebilir misiniz ? mavi ve beyaz tüller nazar boncuklu balonlar da getirir misiniz ? ne kadar sürer tüm bunları tamamlaması ? sandalyeleri pendik teki sünnet düğünü alanına siz dizer misiniz ?mekan kapalı bir mekan ona uygun… Read more »

Scroll to top
7/24 Rezervasyon
× Whatsapp